Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāLabākās mašīnas, kas gatavi apocalypse

Pievienoja → admin | Publicēšanas datums → 10-05-2020, 08:14 | Skati → 28 | Komentāri → 0
Tevi biedē pasaules gals? Šeit ir vairākas automašīnas, kas jūs varat izmantot, lai atrisinātu šo problēmu. Kodolieroču uzbrukums, karš, pasaules ekonomiskā krīze, krasas klimata izmaiņas, ir vairāki scenāriji, kas var rasties vairāk vai mazāk tālā nākotnē. Jautājums ir par to, kura mašīna ir gatava šāda scenārija?

Par laimi, ir vairākas pikaps kravas automašīnas un suv, kas ir gatavi tādu "darbu". Mēs esam atraduši daži modeļi, kas ir viss jums ir nepieciešams, lai palīdzētu jums izdzīvot grīdas-apocalyptic scenāriju.

Mercedes-Benz G-Klase

Mercedes-Benz G-Klase arī ir spējīgs un elegants. Lai gan lielākā daļa pircēju nekad nebūs jāsaskaras ar viņu ceļi, G klase tika uzcelta šķērso teritorijas ar dubļiem un stāvām nogāzēm. 4.0-litru divu cilindru V8, kas attīsta 412 zs, baro "bāzes" modelis G550, bet vairāk aizraujošu Mercedes-G63 AMG saņem versiju 577 k. s. tā paša motora.

Jeep Wrangler

Wrangler izrādās vērts auto uz ceļa, bet ļoti spējīgs ārpus tās. Kā sajūta pie stūres, Wrangler-īsts apvidus auto / pikaps, tāpēc kritumi komforta ziņā bāla seja nopietna devu jautrības no bezceļiem.

Ford Ranger Raptor

Ford Ranger Raptor-ir stingrs un spēcīgs versija, visvairāk pārdotas pikaps Eiropā. Viņš tika atbrīvots 2019. Jākonstruē tā, lai izturētu visstingrākajām izaicinājumiem bezceļa apstākļos, unikāla paaugstinātas izturības un сверхмощная šasijas konstrukcija Ranger Raptor izmanto augstas izturības tērauda sakausējumi, lai cīnītos ar sporta skrienot bezceļa apstākļos.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams
Gandrīz katru gadu kopējā satiksmes noteikumos parādās jauni grozījumi un izmaiņas, kuru dēļ nepieciešams ievērot.
E-automašīnas ar maksu par 500 kilometru, mūsdienu sedans ar ūdeņradi un pilsētas apvidus auto / pikaps uz baterijām