Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāPārskats par automašīnas Subaru Legacy 2020

Pievienoja → admin | Publicēšanas datums → 17-02-2020, 18:35 | Skati → 294 | Komentāri → 0
Jaunais sedans (Legacy 2020) no kompānijas Subaru tiek uzskatīts par diezgan labu automašīnu. Šis modelis ir divu jaudīgu dzinēju izvēle, plūstoša vadība un pilnpiedziņa ir standarta montāža. Salonā var ieraudzīt korpusu no kvalitatīva materiāla, un ir pietiekami liels sēdekļi. Sistēmā transportlīdzekļa klāt daudzas papildus funkcijas, kas paredzētas, lai palīdzētu vadītājam, braucot. Ir vērts atzīmēt, ka izklaides sistēma automašīnas Subaru Legacy 2020 ir neticami vienkārša lietošanā, kas tikai priecē. Protams, auto ir arī daži trūkumi. Pie trūkumiem attiecas šādi faktori: trūkst spēcīgu dinamiku, vadība atpaliek no konkurentiem. Arī bagāžas nodalījuma modeļu Legacy tiek uzskatīti par vieniem no mazākajiem.

Transportlīdzekļa Subaru Legacy 2020. gadam, var pamanīt šādus uzlabojumus:

Izskats ir ievērojami mainījusies, kas ļauj ražotājam ir palielināt kopējo pārdošanas apjomu pasaulē.
Tā vietā, lai parasto motoru (sešu cilindru) uzstādīja турбодвигатель (četru cilindru).
Iesniegtie izmaiņas viennozīmīgi gāja uz labu, jo auto ir pavirzījusies uz augšu par konkurētspējīgu kāpnēm.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams

Nav slikts furgons MS-RT Transit Connect R120 saņēma sporta modifikāciju, kā rezultātā ievērojami mainījās automašīnas izskats, kā arī tika pārsūknēts jaudas bloks, kas ražo lielāku jaudu. Lielbritānijas studija MS-RT ir atbildīga par modeļa izstrādi, kas nodarbojas tikai un vienīgi ar dažādu modeļu sporta modifikācijām.

Vācijā viņi parādīja jaunu Jaguar I-Pace EV320 modifikāciju, kuras priekšpasūtīšana jau ir sākusies. Pagaidām ir pieejama tikai SE konfigurācija, kuras izmaksas ir 75 tūkstoši eiro. EV400 S apdare maksā aptuveni tādu pašu cenu, tomēr jaunais elektromobilis izskatās pārsteidzoši un aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām.