Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāMazda 6 sedans - pilnīgi jauna automašīna, kas izrāda panākumus līderpozīcijās šajā tirgus segmentā

Pievienoja → alexpuskins | Publicēšanas datums → 26-01-2020, 22:15 | Skati → 278 | Komentāri → 0
Kvalitātes un mūsdienīguma apvienojums dod lielas Mazda 6 sedana priekšrocības. Turklāt jaunais modelis ir kļuvis lielāks, salīdzinot ar iepriekšējo. Šim modelim ir par 50 mm lielāka garenbāze, tas ir kļuvis par 5 mm augstāks, 15 mm platāks un 5 mm garāks. Jaunais Mazda 6 sedans ir izgatavots ar jaunāko apdari.
To veidojot, tika izmantoti mūsdienīgi augstas kvalitātes materiāli, kas salonā radītajiem rada šika un greznuma sajūtu. Svarīga loma ir samazinātajām spraugām mērinstrumentu panelī. Interjers ir aprīkots ar visa veida jauninājumiem, kas palīdzēs automašīnas darbībā un ikdienas lietošanā, starp tiem: Karakuri - aizmugurējo sēdekļu sistēma, kas nodrošina aizmugurējo sēdekļu salikšanu ar vienu peles taustiņu bagāžas nodalījumā, atjauninātā aizmugurējā lūka automātiski slīd uz priekšu, atverot aizmugurējo lūku.

Automašīnu entuziasti un vienkārši pieredzējuši autovadītāji būs apmierināti ar balstiekārtas iestatījumiem, kas rada līdzsvarotu un pilnīgāku vienotību ar automašīnu. Dizaineri rūpējās arī par trokšņa līmeņa samazināšanu salonā, un tagad Mazda 6 sedana trokšņa līmenis ir tikai 67,5 dB, salīdzinot ar iepriekšējiem 70 dB, ar ātrumu 60 kilometri stundā. Vilkšanas koeficients tika samazināts līdz 0, 27.
Jaunajam Mazda 6 sedans ir aprīkots ar AFS adaptīvo priekšējā apgaismojuma sistēmu, sistēmu, kas palīdz ātri un ērti novietot automašīnu, palielinātu redzamību, Mazda aktīvos galvas balstus, bremžu un sajūga pedāļus ar iespēju atvienoties nelaimes gadījumā. Jaunajam modelim ir arī jaudīga un kvalitatīva BOSE audio sistēma ar astoņiem skaļruņiem, kā arī sistēma mobilā tālruņa ar Bluetooth® saskarni savienošanai ar vārdu “brīvroku ierīce”, šī sistēma ļauj jums turēt rokas uz mobilo tālruni un, nenovirzoties no ceļa, pabeigt nepieciešamo zvani.

Zem motora pārsega Mazda 6 sedans var būt ar diviem benzīna dzinējiem, 1, 8 un 2 litru, kā arī jaunāko attīstību 2,5 litru benzīna motora cienītājiem ar 170 zirgspēku jaudu. Jaunajam Mazda 6 sedans ir plašs krāsu klāsts. Pieejamās krāsas: Arktikas balts, zils, briljanta melns, balta pērle, galaktika pelēka, negaisa zila, metālisks sudrabs, spilgti sarkans.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams
E-automašīnas ar maksu par 500 kilometru, mūsdienu sedans ar ūdeņradi un pilsētas apvidus auto / pikaps uz baterijām
Atjauninātais Nissan Maxima 2020 tas ir lielisks variants ģimenes.