Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāTestēšana Toyota Sienna 2020

Pievienoja → admin | Publicēšanas datums → 17-02-2020, 18:29 | Skati → 259 | Komentāri → 0
Labs minivens Sienna no Toyota jau pietiekami ilgu laiku ir populāra pasaules tirgū. Šogad viņš saņēmis daži uzlabojumi, kas padarīs to vairāk populārs ģimenes lietošanai. Šis transporta līdzeklis ir ieguvis jaunu dzinēju, kas tiek uzskatīts par labāko savā klasē. Tieši pateicoties jaunajam motoram, braukt ar automašīnu ir kļuvis maksimāli ērtu, lai jebkurā ceļa. Tāpat kā citi automašīnu Toyota, kas sniegta modelis ir daudz papildu funkciju. Ir vērts atzīmēt, ka katrs pircējs var pasūtīt noteiktās izmaiņas Toyota salonā par atsevišķu samaksu.
2020. gadā uzņēmums Toyota ir nodrošinājusi savu минивэну vairāk ietilpīgs bagāžnieks. Tieši šis faktors ir ietekmējis brīvu vietu aizmugurē sēdošajiem. Ja salīdzina ar iepriekšējo atjauninājumu, tad tajā ir vietas pasažieriem bija ievērojami vairāk. Izmaiņas līdzekļiem ", kas palīdz vadītājam" nav bijis, bet ražotāji gatavojas uzstādīt pilnīgi jaunu drošības sistēmu. Oficiālajā lapā kompānija Toyota var apskatīt pilnu sarakstu ar iespējamo komplektāciju, transportlīdzekļa.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams

Nav slikts furgons MS-RT Transit Connect R120 saņēma sporta modifikāciju, kā rezultātā ievērojami mainījās automašīnas izskats, kā arī tika pārsūknēts jaudas bloks, kas ražo lielāku jaudu. Lielbritānijas studija MS-RT ir atbildīga par modeļa izstrādi, kas nodarbojas tikai un vienīgi ar dažādu modeļu sporta modifikācijām.

Vācijā viņi parādīja jaunu Jaguar I-Pace EV320 modifikāciju, kuras priekšpasūtīšana jau ir sākusies. Pagaidām ir pieejama tikai SE konfigurācija, kuras izmaksas ir 75 tūkstoši eiro. EV400 S apdare maksā aptuveni tādu pašu cenu, tomēr jaunais elektromobilis izskatās pārsteidzoši un aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām.