Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāToyota Supra 2020 gada pārskats

Pievienoja → admin | Publicēšanas datums → 17-02-2020, 18:41 | Skati → 28 | Komentāri → 0
Pavisam nesen Toyota Supra ieguva būtiskas izmaiņas ārējā dizainā, kas to padarīja par neticami pievilcīgu auto pasaulē. Jaunajam Toyota Supra 2020 lieliski griestu piekare, spēcīgs motors (turbo) un asu vadība. Straujos pagriezienos auto lieliski tiek galā, kas padara to lieliska iespēja kalnu trases. Ražotāji ievērojami samazinājuši degvielas patēriņu. Salonā atrodas divi ērti sēdekļi, moderna sistēma izklaide un ietilpīgs nodaļa bagāžnieka.

Pie trūkumiem var minēt to, ka sānu un aizmugures redzamību transportlīdzekļa diezgan maza. Toyota Supra ir diezgan zems, kas varētu sagādāt zināmas neērtības auguma cilvēkiem.
Iesniegts auto izturēties pret sporta klasei, tas nozīmē, ka ar paaugstinātu vērtību. Vidējā cena tirgū Toyota Supra ir 18 tūkstoši dolāru. Atkarībā no komplektācijas transportlīdzekļa vērtība var palielināties vai samazināties. Kompānijas oficiālajā mājas lapā Toyota var atrast detalizētu aprakstu izmaiņām, kas attiecas uz jaudu un iespējamās komplektācijas auto modelis Supra.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams
E-automašīnas ar maksu par 500 kilometru, mūsdienu sedans ar ūdeņradi un pilsētas apvidus auto / pikaps uz baterijām
Atjauninātais Nissan Maxima 2020 tas ir lielisks variants ģimenes.