Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāTestēšanas Chevrolet Tahoe 2020

Pievienoja → admin | Publicēšanas datums → 17-02-2020, 18:27 | Skati → 278 | Komentāri → 0
Liels un jaudīgs apvidus auto Chevrolet Tahoe 2020 saņēma jaunu vadību, kas ļauj transportlīdzeklim pārvietoties netraucēti. Ņemot vērā izmēri iesniegto auto, plūstoša vadība ir kļuvusi galvenā priekšrocība. Priekšējā un aizmugurējā vairākās sēdekļi ir pietiekami daudz brīvas vietas, lai visi pasažieri justos maksimāli ērti. Arī automašīnas salonā ir klāt mūsdienu panelis izklaide, kas ļauj viegli ieslēgt mūziku.

Uz slikta ceļa transportlīdzeklis var šķist nestabila, jo salona iekšpusē jūtamas visas lielās bedres. Protams, mazi akmentiņi vai nelielas bedrītes būs nemanāmas, bet nelīdzena virsma ietekmēs komfortu braukšanu. Klāt ir arī vēl viens trūkums, kas bojā priekšstatu par salona iekšpusē. Trešajā rindā pasažieru sēdekļi ir maz vietas. Augstas cilvēki jūtas neērti trešajā sērijā.
Ražotāji neparedz būtiskas izmaiņas nākamajā gadā, kas runā par to, ka nav intereses par šo modeli. Ikviens zina, ka, jo vairāk uzmanības оделяется konkrētu automašīnas modeli, jo vairāk tās iepērk dažādās valstīs no mūsu planētas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams

Nav slikts furgons MS-RT Transit Connect R120 saņēma sporta modifikāciju, kā rezultātā ievērojami mainījās automašīnas izskats, kā arī tika pārsūknēts jaudas bloks, kas ražo lielāku jaudu. Lielbritānijas studija MS-RT ir atbildīga par modeļa izstrādi, kas nodarbojas tikai un vienīgi ar dažādu modeļu sporta modifikācijām.

Vācijā viņi parādīja jaunu Jaguar I-Pace EV320 modifikāciju, kuras priekšpasūtīšana jau ir sākusies. Pagaidām ir pieejama tikai SE konfigurācija, kuras izmaksas ir 75 tūkstoši eiro. EV400 S apdare maksā aptuveni tādu pašu cenu, tomēr jaunais elektromobilis izskatās pārsteidzoši un aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām.