Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāTesta braucienā Subaru Forester 2020

Pievienoja → admin | Publicēšanas datums → 17-02-2020, 18:32 | Skati → 238 | Komentāri → 0
Subaru Forester – maksimāli pārdomāta crossover, kas viegli var uzņemt augšpusē kopējā reitinga. Šis transportlīdzeklis attiecas uz kompaktajiem кроссоверам, kas atšķiras ar savu jaudu un vieglu kontroli uz jebkura ceļa. Kompakts, nenozīmē, ka auto salonā maz vietas, jo šajā situācijā viss ir otrādi. Transportlīdzekļa iekšpusē Subaru Forester 2020 ērti var izvietoties pieciem pieaugušiem cilvēkiem. Arī bagāžas nodaļa pietiekami ietilpīgs, kas dod iespēju īpašniekam pārvadāt dažādas preces. Pilnpiedziņa un kvalitatīvu gaisma ļauj katram iegūt baudu no bezceļa braukšanas. Ir vērts atzīmēt, ka drošības sistēma automašīnas tika konstatēts daudz elementu, kas padara to maksimāli drošu.
 Vienīgais mīnusi Subaru Forester ir tas, ka viņš ir lēns ieskrējiens, Pat neskatoties uz to, ka transportlīdzeklis ir diezgan spēcīgu dzinēju, kas spēj ātri uzņemt ātrumu nav. Ir vērts atzīmēt, ka auto parādījās automātiskā vadības un передерживания vidējo joslu trases. Tas ļauj tā vadītājam atpūsties uz ilgu kustības.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams

Nav slikts furgons MS-RT Transit Connect R120 saņēma sporta modifikāciju, kā rezultātā ievērojami mainījās automašīnas izskats, kā arī tika pārsūknēts jaudas bloks, kas ražo lielāku jaudu. Lielbritānijas studija MS-RT ir atbildīga par modeļa izstrādi, kas nodarbojas tikai un vienīgi ar dažādu modeļu sporta modifikācijām.

Vācijā viņi parādīja jaunu Jaguar I-Pace EV320 modifikāciju, kuras priekšpasūtīšana jau ir sākusies. Pagaidām ir pieejama tikai SE konfigurācija, kuras izmaksas ir 75 tūkstoši eiro. EV400 S apdare maksā aptuveni tādu pašu cenu, tomēr jaunais elektromobilis izskatās pārsteidzoši un aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām.