Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāNissan DocZ atgādinās par uzņēmuma rallija pagātni

Pievienoja → work | Publicēšanas datums → 11-03-2024, 07:29 | Skati → 378 | Komentāri → 0
Mūsdienu autobraucējiem ir grūti noticēt faktam, ka daudziem izciliem autoražotājiem pagātnē bija veselas nodaļas, kas bija veltītas sportam. Tajā pašā laikā mēs nerunājam par kaut kādām masu speciālajām versijām ar prefiksu sport nosaukumā, bet gan par pilnvērtīgām sacīkšu un rallija automašīnām, kas piedalās īstos čempionātos.
Viens no šiem uzņēmumiem ir japāņu Nissan, kura sportiskā pagātne bija īsa, bet pietiekami spilgta. Uzņēmums atceras šīs krāšņās dienas un sapņo par kaut ko no jauna radīt sporta tirgum. Tomēr līdz šim viņi ir nobrieduši tikai līdz nezūdošajai klasikai - rallijam Nissan DocZ, kas savulaik Dakaras sacīkstēs uzrādīja izcilus rezultātus.

Restomod, kopējot 1971. gada modeli, saņems atbilstošu izskatu, kā arī salīdzināmu tehnisko aprīkojumu. Zem tā pārsega atrodas jaudīgs aspirējams V8, kas rada līdz 250 ZS. jaudu un 340 ņūtonmetru vilces spēku. Savam laikam tie bija šiki rādītāji.
Turklāt izceļas automašīnas neatkarīgā atsperu piekare, kas ļauj maigi un stabili pārvarēt pat stāvākos šķēršļus. Žēl, ka restomods tiks salikts vienā eksemplārā, kas pēc tam tiks transportēts uz dažādām izstādēm un pasākumiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams

Citu dienu internetā parādījās interesantas ziņas, kas vēsta, ka kādam autovadītājam no Somijas piemērots lielākais naudas sods valsts vēsturē. Summa sasniedza aptuveni 10,5 miljonus rubļu pēc pašreizējā kursa (121 tūkstotis eiro).

Mopar '22 Dodge Durango ir īpaša parastā Dodge Durango versija, kas nesen tika prezentēta apmeklētājiem Lasvegasas auto izstādē. Automašīna ir veltīta skaļam datumam, proti, Mopar filiāles 85. gadadienai, kas savas pastāvēšanas gados autobraucējiem ir devusi daudz lielisku automašīnu.