Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāFord F-150 kļuva par ātrāko policijas automašīnu ASV

Pievienoja → work | Publicēšanas datums → 3-04-2024, 16:02 | Skati → 592 | Komentāri → 0

Fords pirms vairākiem gadiem saņēma īpašu ASVpolicijas pasūtījumu. Tā lūdza slavenu autoražotāju izstrādāt mūsdienīgukomunālo transportlīdzekli ar uzlabotu stabilitāti, ietilpību un vilkšanas spēju.Tajā pašā laikā automašīnai bija jābūt pēc iespējas dinamiskākai.

 

Tikai daži cilvēki būtu domājuši, ka FordReader modifikācijas pikaps Ford F-150 būs tikai šī automašīna. Modelis iekļaujvirkni izstrādņu un tehnoloģiju, kas policistiem var palīdzēt dažādās darbasituācijās, sākot no vajāšanas līdz ceļā iestrēgušo autobraucēju izraidīšanai.

 

Kas attiecas uz modeļa tehniskajiemparametriem, tas uz kuģa saņēma V6 motoru ar turbokompresoru ar EcoBoosttehnoloģiju. Motors ir ārkārtīgi stabils un jaudīgs. Deklarētā jauda ir 406 ZS.un 678 ņūtonmetri griezes momentu. Šis izskatīgais vīrietis strādā ar desmitpakāpju automātisko pārnesumkārbu un atbalsta īpašu vilkšanas režīmu.

Tādējādi Ford F-150 kļuva par jaudīgākotransportlīdzekli, kas šobrīd ir ASV policijas dienestā. Tajā pašā laikā Fordneizslēdz iespēju parādīties jauniem modeļiem, kas nākotnē var kļūt par vēljaudīgākām oficiālajām automašīnām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams

Citu dienu internetā parādījās interesantas ziņas, kas vēsta, ka kādam autovadītājam no Somijas piemērots lielākais naudas sods valsts vēsturē. Summa sasniedza aptuveni 10,5 miljonus rubļu pēc pašreizējā kursa (121 tūkstotis eiro).

Mopar '22 Dodge Durango ir īpaša parastā Dodge Durango versija, kas nesen tika prezentēta apmeklētājiem Lasvegasas auto izstādē. Automašīna ir veltīta skaļam datumam, proti, Mopar filiāles 85. gadadienai, kas savas pastāvēšanas gados autobraucējiem ir devusi daudz lielisku automašīnu.