Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāKomplekcija Veidos Vesta – Comfort Winter

Pievienoja → admin | Publicēšanas datums → 17-02-2020, 19:13 | Skati → 835 | Komentāri → 0
Pēdējā laikā automašīnas Lada Vesta ir kļuvuši ievērojami populārāks, jo praktiski neatpaliek no konkurentiem pa funkcionāli. AVTOVAZ ieviesa jaunu komplektāciju Comfort modelis Winter, kas padara automašīnu vēl ērtāku ziemas laikā. Šāda komplektācija būs pieejama nākamajā modeļiem Lada: sedans, SW, Cross SW. Šajā komplektā tiek pievienota šādas iezīmes:
  • Ādas apdare stūres.
  • Apsildāmi stūre, kas sasildīs rokas pat ļoti stiprā salā Krievijā.
  • Pneimatiskā apsildāmi visā salona garumā, kas ļauj paaugstināt temperatūru maksimāli ātri.
Sakarā ar uzlabotu komplektācijas transportlīdzekli, transportlīdzekļa vērtību kāpumu. Tādējādi, limuzīns ar motoru 1,6 litru, kas ir jauda ir 106 zirgspēki, maksās aptuveni 734 tūkstošiem rubļu. Pārrobežu limuzīns aptuveni 800 tūkstoši rubļu, bet plaša maksās 770 tūkstoši rubļu. Visdārgākais kļūst krosa kombi automašīnu Lada Vesta, jo maksās aptuveni 835 tūkstoši rubļu. Sīkāku informāciju par katru modeli un papildu funkcijas vienmēr var iegūt no oficiāliem dīleriem uzņēmuma AVTOVAZ. Ir vērts atzīmēt, ka apsildāmi stūres un jauna apdare izmaksā tikai 13 tūkstošus rubļu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams

Citu dienu internetā parādījās interesantas ziņas, kas vēsta, ka kādam autovadītājam no Somijas piemērots lielākais naudas sods valsts vēsturē. Summa sasniedza aptuveni 10,5 miljonus rubļu pēc pašreizējā kursa (121 tūkstotis eiro).

Mopar '22 Dodge Durango ir īpaša parastā Dodge Durango versija, kas nesen tika prezentēta apmeklētājiem Lasvegasas auto izstādē. Automašīna ir veltīta skaļam datumam, proti, Mopar filiāles 85. gadadienai, kas savas pastāvēšanas gados autobraucējiem ir devusi daudz lielisku automašīnu.