Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāJaunie sodi par transportlīdzekļu īpašnieku 2020

Pievienoja → admin | Publicēšanas datums → 17-02-2020, 19:02 | Skati → 22 | Komentāri → 0
Gandrīz katru gadu kopējā satiksmes noteikumos parādās jauni grozījumi un izmaiņas, kuru dēļ nepieciešams ievērot. 2020. gadā autovadītājiem baidīties šādas izmaiņas: būtiski palielināt naudas sodu, jo nav, izlaižot mašīnas, ātrās palīdzības, jaunus ierobežojumus attiecībā uz pārvietošanās ātrumu, pastiprinātu uzraudzību par maksas ceļiem, un citas soda naudas ceļu satiksmes noteikumos.

2019 gadā Krievijas Federācija ir ieviesusi daudzas likumu, kas palielina sodus par konkrētiem pārkāpumiem un ātrgaitas kļūdas. Šodien stingrākus LIKUMUS turpinās, kas var novest pie jaunu митингам.
Īpašu uzmanību vadītāji pievērš palielinot soda naudas, kas vairākas reizes pārsniedz iepriekšējo. Piemēram, ja vadītājs nelaida garām ātro palīdzību sākumā 2019. gada, viņš varētu saņemt naudas sodu 500 rubļu. Jau vienu gadu vēlāk iesniegtā naudas soda apmērs ir pieaudzis desmit reizes un ir 5000 tūkstošiem rubļu. Arī, ja vadītājs nav pirmo reizi uzķeras uz attiecīgo pārkāpumu, viņam var atņemt autovadītāja apliecību uz noteiktu laiku. Sīkāku informāciju par iesniegto likuma var atrast oficiālajā mājas lapā ГИПДД.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams
E-automašīnas ar maksu par 500 kilometru, mūsdienu sedans ar ūdeņradi un pilsētas apvidus auto / pikaps uz baterijām
Atjauninātais Nissan Maxima 2020 tas ir lielisks variants ģimenes.