Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāJaunumi no kompānijas Toyota un Lexus

Pievienoja → admin | Publicēšanas datums → 17-02-2020, 18:59 | Skati → 25 | Komentāri → 0
E-automašīnas ar maksu par 500 kilometru, mūsdienu sedans ar ūdeņradi un pilsētas apvidus auto / pikaps uz baterijām – tās ir svaigas idejas, kas Japānas uzņēmumiem. Pasaule transportlīdzekļu pastāvīgi uzlabojas, un ir patērētājiem arvien jaunus produktus. Janvāra sākumā 2020.gadam ir divi slaveni ražotāja automašīnām (Toyota un Lexus) veica savu šovu-motors. Šajā šova nebija dārgi specefekti, skaistas meitenes, bet tika iesniegti pieci pilnīgi jaunus transportlīdzekļus.

Toyota Mirai

Šā gada sākumā Japānas kompānija prezentēja visai pasaulei automašīnu ar ūdeņradi, otrās paaudzes. Galvenās iezīmes piedāvātā modeļa ir milzīgu degvielas tvertnes šķidrums. Ja pilnībā uzpildīt ūdeņraža limuzīns Toyota Mirai, tā pietiks līdz 800 kilometriem. Kompānijas pārstāvji apgalvo, ka iegādāties šo auto būs iespējams beigās 2020. gadam.
 Kas attiecas uz automašīnas ražotāja Lexus, tad viņi ir iesnieguši LF-30, kas ir elektrisko un dūkoņa. Kā apgalvo kompānijas pārstāvji, Lexus, šis transportlīdzeklis ir ievērojami dzīt pasauli gaišāku nākotni.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams
E-automašīnas ar maksu par 500 kilometru, mūsdienu sedans ar ūdeņradi un pilsētas apvidus auto / pikaps uz baterijām
Atjauninātais Nissan Maxima 2020 tas ir lielisks variants ģimenes.