Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāVan Van MS-RT Transit Connect R120 sporta aprīkojums jau ir pieejams

Pievienoja → admin | Publicēšanas datums → 5-12-2020, 10:54 | Skati → 740 | Komentāri → 1
Nav slikts furgons MS-RT Transit Connect R120 saņēma sporta modifikāciju, kā rezultātā ievērojami mainījās automašīnas izskats, kā arī tika pārsūknēts jaudas bloks, kas ražo lielāku jaudu. Lielbritānijas studija MS-RT ir atbildīga par modeļa izstrādi, kas nodarbojas tikai un vienīgi ar dažādu modeļu sporta modifikācijām.
Pirmkārt, ir mainījies automašīnas izskats. Vizuāli furgons ir ieguvis jauku virsbūves komplektu pa perimetru un iespaidīgus 18 collu riteņus ar diskiem no OZ Racing. Optika, kas ir kļuvusi pilnībā LED, ir ne mazāk pārsteidzoša.

Salona iekšpusē būs ne mazāk jaunumi. Sporta stūre, daudz oglekļa šķiedras, stilīgs tālruņa lādētājs un aizmugures skata kamera. Papildus ir kruīza kontrole, visu logu automātiska apsildīšana, šūšana uz ādas sēdekļiem un jaudīga multimediju sistēma.
Arī puiši no MS-RT strādāja pie izplūdes sistēmas, kurai uzreiz tika četras caurules. Rezultāts ir agresīvāka un sportiskāka motora skaņa. Tikpat iespaidīgs ir pats 120 ZS dīzeļa agregāts, kas tagad ir aprīkots ar turbokompresoru un visām nepieciešamajām modifikācijām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Hаписал: Wendy Veasley
5 мая 2024 06:26 | Группа: Гости | Регистрация: -- Публикаций | Комментариев
Dear friends at avtoworld.lv My name is Wendy and I am a volunteer with Action for Humanity Charity. I am writing to you to see if you or anyone at avtoworld.lv would consider donating to help us provide humanitarian aid to the civilians in Gaza. Action for Humanity is working tirelessly to save as many lives as possible, but we need YOUR HELP! Action for Humanity has been able to distribute water tanks in Gaza and bring in supplies. In the midst of the conflict, we distributed food and essentials, but due to the cease-fire, we have brought in more supplies and emergency aid. Gaza is a cramped home to 2 million people, one of the most densely-populated cities on Earth. A large majority live under the poverty line. Your donations are essential to their survival. Provide emergency aid today and together, we can begin to bring some relief to the people of Palestine. Innocent children in Gaza are trapped in a cycle of suffering and trauma, with no chance to truly recover due to the ongoing hardships; they need URGENT help RIGHT NOW! The Action for Humanity team are working tirelessly on the ground to save as many lives as possible and rebuild Gaza. Please spare what you can and donate towards this appeal. Our Bitcoin wallet address: bc1qerffjudq7tmw8anluf7uszek2gzauxeh4g2nsv Unfortunately, we cannot take bank payments as the banking system in Gaza is displaced to say the very least. You can buy and send us Bitcoin using your credit card on https://bitpay.com/buy-crypto/, https://buy.coingate.com/ and https://changelly.com/buy-crypto Simply enter the amount you would like to donate, enter our Bitcoin wallet address (above) and check out. Please share this message with your friends and colleagues. No donation is too small. Thank you for your time. Warm regards Wendy Veasley phone: 4032817400 Address: 470 40th Street, Calgary, T2w 4h7, AB, Canada
Navigācija
Reklāma
Ieteicams

Citu dienu internetā parādījās interesantas ziņas, kas vēsta, ka kādam autovadītājam no Somijas piemērots lielākais naudas sods valsts vēsturē. Summa sasniedza aptuveni 10,5 miljonus rubļu pēc pašreizējā kursa (121 tūkstotis eiro).

Mopar '22 Dodge Durango ir īpaša parastā Dodge Durango versija, kas nesen tika prezentēta apmeklētājiem Lasvegasas auto izstādē. Automašīna ir veltīta skaļam datumam, proti, Mopar filiāles 85. gadadienai, kas savas pastāvēšanas gados autobraucējiem ir devusi daudz lielisku automašīnu.