Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāVan Van MS-RT Transit Connect R120 sporta aprīkojums jau ir pieejams

Pievienoja → admin | Publicēšanas datums → 5-12-2020, 10:54 | Skati → 73 | Komentāri → 0
Nav slikts furgons MS-RT Transit Connect R120 saņēma sporta modifikāciju, kā rezultātā ievērojami mainījās automašīnas izskats, kā arī tika pārsūknēts jaudas bloks, kas ražo lielāku jaudu. Lielbritānijas studija MS-RT ir atbildīga par modeļa izstrādi, kas nodarbojas tikai un vienīgi ar dažādu modeļu sporta modifikācijām.
Pirmkārt, ir mainījies automašīnas izskats. Vizuāli furgons ir ieguvis jauku virsbūves komplektu pa perimetru un iespaidīgus 18 collu riteņus ar diskiem no OZ Racing. Optika, kas ir kļuvusi pilnībā LED, ir ne mazāk pārsteidzoša.

Salona iekšpusē būs ne mazāk jaunumi. Sporta stūre, daudz oglekļa šķiedras, stilīgs tālruņa lādētājs un aizmugures skata kamera. Papildus ir kruīza kontrole, visu logu automātiska apsildīšana, šūšana uz ādas sēdekļiem un jaudīga multimediju sistēma.
Arī puiši no MS-RT strādāja pie izplūdes sistēmas, kurai uzreiz tika četras caurules. Rezultāts ir agresīvāka un sportiskāka motora skaņa. Tikpat iespaidīgs ir pats 120 ZS dīzeļa agregāts, kas tagad ir aprīkots ar turbokompresoru un visām nepieciešamajām modifikācijām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams
Skoda Octavia ir populāra Eiropas teritorijā un NVS valstīs, jo ir lielisks transporta līdzeklis, par pieejamu cenu.
Ja jūs pastāvīgi acu par atbrīvošanu no jaunajiem modeļiem no autobūves uzņēmums Toyota, tad jūs noteikti jau dzirdēt par Toyota Corolla,