Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāJaguar I-Pace ir parādījies jaudīgākā modifikācijā

Pievienoja → admin | Publicēšanas datums → 14-09-2020, 12:22 | Skati → 728 | Komentāri → 0
Vācijā viņi parādīja jaunu Jaguar I-Pace EV320 modifikāciju, kuras priekšpasūtīšana jau ir sākusies. Pagaidām ir pieejama tikai SE konfigurācija, kuras izmaksas ir 75 tūkstoši eiro. EV400 S apdare maksā aptuveni tādu pašu cenu, tomēr jaunais elektromobilis izskatās pārsteidzoši un aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām.
Starp citu, sērijas flagmaņa laišana klajā tika atlikta uz gadu, tāpēc ir pāragri gaidīt elektrisko Jaguar Land Rover. Tomēr atgriezīsimies pie Jaguar I-Pace, kuru var uzlādēt no trīsfāžu barošanas avota, izmantojot 11 kW barošanas avotu. Eiropā parādās arvien vairāk līdzīgu staciju ātrai elektrisko transportlīdzekļu uzlādēšanai. Uzlāde no mājsaimniecības tīkla aizņems aptuveni 8,6 stundas, savukārt stacija 80% akumulatora var uzpildīt 30 minūtēs.

Divi elektromotori ir uzstādīti zem jaunā Jaguar "pārsega". Katrs no viņiem ir atbildīgs par savu asi. Kopējā spēkstacijas jauda ir 400 ZS. vai 696 N • m. Maksimālo ātrumu programmatūra ierobežoja ar ātrumu 180 km / h.
Arī akumulators ir iespaidīgs, ar jaudu 90 kWh. Tā jauda ir pietiekama 480 km attālumam WLTP ciklā. Kopumā koncerna jaunais produkts atbilst līdzīgu elektromobiļu vidējiem tirgus tehniskajiem parametriem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams

Citu dienu internetā parādījās interesantas ziņas, kas vēsta, ka kādam autovadītājam no Somijas piemērots lielākais naudas sods valsts vēsturē. Summa sasniedza aptuveni 10,5 miljonus rubļu pēc pašreizējā kursa (121 tūkstotis eiro).

Mopar '22 Dodge Durango ir īpaša parastā Dodge Durango versija, kas nesen tika prezentēta apmeklētājiem Lasvegasas auto izstādē. Automašīna ir veltīta skaļam datumam, proti, Mopar filiāles 85. gadadienai, kas savas pastāvēšanas gados autobraucējiem ir devusi daudz lielisku automašīnu.