Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāCrossover Skoda Karoq saņēma atjauninājumu

Pievienoja → work | Publicēšanas datums → 28-07-2022, 20:40 | Skati → 283 | Komentāri → 0
Lieliskais čehu krosovers Skoda Karoq saņēma vēl vienu plānoto atjauninājumu. Neskatoties uz modeļa zemajām izmaksām, čehi regulāri uzlabo savus pēcnācējus un izlaiž, ja ne šikus, bet diezgan pieļaujamus atjauninājumus. Šajā ziņā tiks apspriesta jaunākā Skoda SUV modernizācija.
Pati automašīna tika pārdota nesen 2017. Tad Skoda Karoq šķita ja ne atklājums, tad ļoti pievilcīgs iegādes variants. Protams, pēdējos gados krasi pieaudzis pieejamu un aprīkotu krosoveru skaits, taču pats Karoq nav stāvējis uz vietas, iepriecinot klientus ar arvien vairāk komforta un izvēles iespējām.

Pašreizējais atjauninājums ietekmēs modeļa dzinēju klāstu, kas tiks papildināts ar pāris interesantiem benzīna dzinējiem ar vidējo jaudu 150 ZS. Turklāt piekare tiks nedaudz papildināta un stūre būs atsaucīgāka. Ārēji modelis iegūs svaigus riteņus, radiatora režģi un, protams, LED optiku.
No opcijām kļūs pieejami apsildāmi aizmugurējie sēdekļi, lai gan tie tiks uzstādīti tikai augšējā un augšējā aprīkojumā. Tika atjaunināta multimediju sistēma, sakārtota un priekšējā sēdekļu rinda. Kopumā nav slikti standarta pārveidošanai.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams

Citu dienu internetā parādījās interesantas ziņas, kas vēsta, ka kādam autovadītājam no Somijas piemērots lielākais naudas sods valsts vēsturē. Summa sasniedza aptuveni 10,5 miljonus rubļu pēc pašreizējā kursa (121 tūkstotis eiro).

Mopar '22 Dodge Durango ir īpaša parastā Dodge Durango versija, kas nesen tika prezentēta apmeklētājiem Lasvegasas auto izstādē. Automašīna ir veltīta skaļam datumam, proti, Mopar filiāles 85. gadadienai, kas savas pastāvēšanas gados autobraucējiem ir devusi daudz lielisku automašīnu.