Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāNissan Townstar kļūs par Kangoo klonu

Pievienoja → work | Publicēšanas datums → 28-06-2022, 20:17 | Skati → 316 | Komentāri → 0
Nissan ir diezgan daudz modeļu, kas galu galā saņēma tautas automašīnu statusu. Pirmkārt, tas attiecas uz elektromobiļiem, kurus tirgū pārstāv dažādas hečbeku, sedanu un krosoveru iespējas. Tomēr ir labi pelnīti modeļi ar iekšdedzes dzinēju. Viens no šādiem modeļiem ir Nissan TownStar.
Šī automašīna faktiski ir slavenā Renault Kangoo klons, kas tika izlaists 2018. Lieliskais furgons bija pilnīgi jauna izstrāde, pamatojoties uz atjaunināto e-tga platformu, kas palīdzēja uzņemt lielāku kravnesību, kā arī bija modulāra struktūra.

Japānā franču līdzinieks tiek montēts uz Nissan platformas bāzes. Tajā pašā laikā dzinēju diapazons palika gandrīz nemainīgs. Runa ir par benzīna un dīzeļdzinējiem ar vidējo jaudu 120 zirgspēki.
Kopumā auto var lepoties ar vidējas kvalitātes salonu, kurā ir multimediju sistēma ar dažādu aplikāciju atbalstu, viedtālruņa bezvadu uzlāde un kruīzkontrole ar vispusīgām kamerām. Pēc mūsu pazemīgās domām, tas izrādījās diezgan labi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams

Citu dienu internetā parādījās interesantas ziņas, kas vēsta, ka kādam autovadītājam no Somijas piemērots lielākais naudas sods valsts vēsturē. Summa sasniedza aptuveni 10,5 miljonus rubļu pēc pašreizējā kursa (121 tūkstotis eiro).

Mopar '22 Dodge Durango ir īpaša parastā Dodge Durango versija, kas nesen tika prezentēta apmeklētājiem Lasvegasas auto izstādē. Automašīna ir veltīta skaļam datumam, proti, Mopar filiāles 85. gadadienai, kas savas pastāvēšanas gados autobraucējiem ir devusi daudz lielisku automašīnu.