Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāTiek uzsākta elektriskā Mercedes-Benz EQB ražošana

Pievienoja → work | Publicēšanas datums → 7-04-2024, 07:28 | Skati → 376 | Komentāri → 1
Pretēji izplatītajam uzskatam, Mercedes-Benz dara vairāk nekā tikai augstākās klases sedanus un krosoverus, kas pēc tam tiek pārdoti visā pasaulē miljonos eksemplāru. Uzņēmuma automašīnu līnijā ir arī modeļi, kas pēc zīmola standartiem ir diezgan budžeta līdzekļi, no kuriem viens solās būt Mercedes-Benz EQB elektriskais krosovers.
Šim pilnpiedziņas automobilim būs divi aprīkojuma līmeņi, kas galvenokārt atšķiras ar pieejamo opciju skaitu. Vienlaikus pēc pircēja izvēles tiks piedāvāts pāris 292 ZS elektromotoru. un 228 ZS attiecīgi. Abus motorus darbina 66,5 kWh akumulators, kas WLTP ciklā nodrošina vidējo darbības rādiusu 419 kilometrus.

Tagad par modeļa aprīkojumu. Viņa saņems pilnu drošības spilvenu komplektu, komfortablus sēdekļus ar mehānisku regulēšanu, apsildāmus sēdekļus un priekšējos logus, vidējo multimediju sistēmu un zonas klimata kontroli ar gaisa atsvaidzinātāju.
Jāsaka – šis ir labs komplekts vidējas klases krosoveram, kas būs par kārtu lētāks par to pašu Gelik vai jebkuru premium sedanu. Mēs esam vairāk nekā pārliecināti, ka jaunais Mercedes-Benz EQB saņems daudz pozitīvu atsauksmju presē, kā arī atradīs savu pircēju tirgū.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Hаписал: Matias
21 ноября 2022 17:20 | Группа: Гости | Регистрация: -- Публикаций | Комментариев
Nākotne jau ir pavisam tuvu...
https://www.davanusala.lv/lv/22-lecieni-ar-izpletni
Navigācija
Reklāma
Ieteicams

Citu dienu internetā parādījās interesantas ziņas, kas vēsta, ka kādam autovadītājam no Somijas piemērots lielākais naudas sods valsts vēsturē. Summa sasniedza aptuveni 10,5 miljonus rubļu pēc pašreizējā kursa (121 tūkstotis eiro).

Mopar '22 Dodge Durango ir īpaša parastā Dodge Durango versija, kas nesen tika prezentēta apmeklētājiem Lasvegasas auto izstādē. Automašīna ir veltīta skaļam datumam, proti, Mopar filiāles 85. gadadienai, kas savas pastāvēšanas gados autobraucējiem ir devusi daudz lielisku automašīnu.