Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāGumpert Tornante koncepcija kļūs par sērijveida automašīnu

Pievienoja → work | Publicēšanas datums → 12-01-2023, 10:20 | Skati → 235 | Komentāri → 0
Vācu sporta automašīnu ražotājs Gumpert šogad bija uz bankrota sliekšņa, taču jauni pasūtījumi maza apjoma, augstas veiktspējas kupejai Apollo ir devuši zināmas cerības uz laimīgām beigām.

Iepriecinošu ziņu sniegšanas rezultātā var pieņemt, ka uzņēmuma jaunradījuma, kas ir divdurvju Tornante, sērijveida parādīšanās vairs nav tālu. Saskaņā ar demonstrētajiem patentu rasējumiem attiecīgā automobiļa sērijveida versija ārējā stilistiskā izpildījumā nedaudz atšķirsies no tā paša nosaukuma koncepcijas, kas iepriekš tika demonstrēta šā gada martā Ženēvas autoizstādē. Tornante modelis tiek lēsts uz 300 tūkstošiem eiro, taču izstrādātais jaunums ir pilnīgi iespējams, tam būs ievērojami samazinātas izmaksas. Gumpert automašīnu pārdošana tiek burtiski aprēķināta dažos eksemplāros vai, augstākais, vairākos desmitos gadā, tāpēc ražotājam ir diezgan problemātiski noturēties virs ūdens, lai gan šobrīd uzņēmumā strādā 25 cilvēki, kurus iedvesmojušas tādas filmas kā Frankenweenie un citi brīvajā laikā noteikti.

Uzņēmuma pārstāvji pauž nopietnas cerības, ka Tornante modeļa iznākšana spēs rosināt patērētāju interesi par konkrēto zīmolu. Automašīnas sānu gaisa ieplūdes atveru forma tika pakļauta regulēšanas procesam, un, spriežot pēc uzrādītajiem zīmējumiem, abi bamperi, aizmugurējais difuzors, priekšējās gaisa ieplūdes atveres un absolūti visa integrētā optika, jo īpaši aizmugurējie lukturi, tagad sāka darboties. raisīt pārdomas par Lamborghini Gallardo superauto.Papildus visām iepriekš minētajām veiktajām manipulācijām ražotāja speciālisti horizontāli izstiepuši izplūdes caurules, tajā pašā laikā žalūzijas iegūtas pie aizmugurējā loga. Pašlaik nav iespējams apsvērt Gumpert Tornante automašīnas sērijveida modifikācijas tehniskā pildījuma iezīmes, jo ražotājs līdz šim ir atturējies no šīs informācijas sniegšanas. Jādomā, ka iekārtu iemiesotie raksturlielumi paliks identiski tiem, kas īstenoti koncepcijas potenciālā. Jāatgādina, ka auto kā spēka agregātu saņēma V-veida astoņu cilindru 700 zirgspēku turbodzinēju no Audi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams

Citu dienu internetā parādījās interesantas ziņas, kas vēsta, ka kādam autovadītājam no Somijas piemērots lielākais naudas sods valsts vēsturē. Summa sasniedza aptuveni 10,5 miljonus rubļu pēc pašreizējā kursa (121 tūkstotis eiro).

Mopar '22 Dodge Durango ir īpaša parastā Dodge Durango versija, kas nesen tika prezentēta apmeklētājiem Lasvegasas auto izstādē. Automašīna ir veltīta skaļam datumam, proti, Mopar filiāles 85. gadadienai, kas savas pastāvēšanas gados autobraucējiem ir devusi daudz lielisku automašīnu.