Mājas Autoziņas Atsauksmes Pārbaudes brauciens Jaunas automašīnas Tuning

Logins: (reģistrācija?) Paroli (aizmirsu?):

LV / Ziņas par auto LatvijāTiek prezentēts ekskluzīvs Rolls-Royce Ghost Extended

Pievienoja → work | Publicēšanas datums → 1-05-2023, 15:40 | Skati → 185 | Komentāri → 0

Dubaijā notika slēgta formāta pasākums, tā sauktais privātais salons, kurā tika demonstrēta ekskluzīva Rols-Royce Ghost Extended versija ar pielāgošanas iespēju izvēli. Britu auto varēja pasūtīt tieši festivāla laikā, iepriekš izvēloties nepieciešamo komplektāciju un izskatu.

Eksemplārs ir modificēts variants garās bāzes sedanam ar četrām durvīm. Pēc ekspertu domām, veidojot luksusa automašīnu, izstrādātāji iedvesmu meklējuši austrumu vietējās skaistulēs. Līdz ar to arī krāsu gammas lēmums, kas sadalīts divās daļās, kurām pēc autoru priekšstatiem vajadzētu atgādināt saullēktu un zeltainu, smilšainu ainavu.


Zem pārsega lielu izmaiņu nav. Premium segments joprojām darbojas ar divu turbo V12 dzinēju. Iekšdedzes dzinēja tilpums ir 6,75 litri, kas nodrošina 571 zirgspēku nominālo jaudu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs ienācāt vietnē kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām vai nu ievadīt vietni zem sava vārda.

Navigācija
Reklāma
Ieteicams

Citu dienu internetā parādījās interesantas ziņas, kas vēsta, ka kādam autovadītājam no Somijas piemērots lielākais naudas sods valsts vēsturē. Summa sasniedza aptuveni 10,5 miljonus rubļu pēc pašreizējā kursa (121 tūkstotis eiro).

Mopar '22 Dodge Durango ir īpaša parastā Dodge Durango versija, kas nesen tika prezentēta apmeklētājiem Lasvegasas auto izstādē. Automašīna ir veltīta skaļam datumam, proti, Mopar filiāles 85. gadadienai, kas savas pastāvēšanas gados autobraucējiem ir devusi daudz lielisku automašīnu.